Sardinie - reunion = riunione (3/4)

11. dubna 2013 v 0:45 | Vakys |  Cestování a Lezení
Zde si můžete přečíst předchozí díly série: Sardinie 2013 (1/4), Sardinie - Prcek (2/4)

Ráno jsme si ještě naposledy vyšlápli pod nově zajištěnou cestu - "Prcka", abychom vysvobodili Tomův a Corradův batoh a boty, které tam musely zůstat, protože se kluci vrátili jinudy. Corrado šel se Sandrou za námi a barvou značili cestu k Prckovi. Nahoře mě i Toma zase okouzlil výhled do údolí a tak jsme si v klidu užívali tu perfektní chvíli. Nakonec nás bohužel napadlo podívat se na hodinky a byl konec idyly. Sestup, nakopnout Fabiovu Alfu a hurá do Cagliari.
Tom mi ukázal nový městský park a po krátké vzpomínce na mé ninja začátky následovalo shledání s Giannim. Pro neinformované čtenáře doplním, že Gianni je náš kamarád z období Erasmu, se kterým jsme si nejvíc sedli, je tisíc hodný a i když jsem ho už přes 3 roky neviděl, pořád jsme byli v kontaktu.


Gianni vypadá pořád stejně a nejvýraznější změnou je tak jeho nové auto, které si musel pořídit potom, co se mu samovznítilo jeho Punto a shořelo na prach. :D U Gianniho doma jsme si konečně trochu odpočinuli, udělali pár legračních retro fotek a vyrazili užít nočního života v Cagliari. Únava nasbíraná dlouhodobě zhýralým způsobem života nám však nedovolila navázat bližší vztah s místním alkoholem ani Italkami.


Fotogalerie zde
V následujícím příspěvku Sardinie - Velikonoční krize (4/4) si můžete přečíst třeba o slavnostním obědě nebo krizi v Itálii.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.