Únor, březen 2009 Práce

19. března 2009 v 11:01 | Dio |  Cagliari
Následující řádky jsou věrným přepisem poznámek, které jsem si psal do telefonu právě ve chvílích, kdy jsem to prožíval, kdy mi tyto myšlenky okupovaly mysl a kdy jsem to napsat prostě musel. Jsou to tedy ryzí zápisky z mobilního deníku, které už teď zbytečně dlouho komentuju!

18.2. Směju se už teď ráno, dnes zřejmě padne rekord, o němž jsem myslel, že bude nedotknutelný! Ale čeká mě i něco už méně zábavného. Budu si muset promluvit s šéfem. Výlety do okolí jsou sice příjemné, ale mám na práci i další věci (třeba bakalářku). Dnes už jsem trochu vtipkoval a asi se toho mezi klukama z volantinaggia nemusím tolik bát. "Škaredou" Giorgií se bavili celé dopoledne. Jen by mě zajímalo jak to, že jim nevadí, že si dnes zase vydělají hovno. Jestli mají tolik pokory a jsou smíření s tím, že nemůžou všichni roznášet každý den tisíce v Cagliari? Nebo jim chybí vyšší aspirace?
Za dnešní dopoledne jsem se víc naseděl v autě (ježdění mezi vesnicemi), než nachodil s letákama a vydělal tak 7,95€ (asi za 7 hodin). Ale znovu jsem spokojený, protože jsme mohl strávit nádherný, pro nás Čechy typický jarní den pln sluníčka a ptačího zpěvu venku na vesnici a ne v temném bytě v Cagliari.

20.2. Včera jsem vydělal víc jak 2x tolik, pracoval o hodinu méně a navíc posvačil u Enza a po poledni chvíli poseděl ještě i doma. Pracovní výjezdy do vesnic jsou fakt jen výlety. Jenže vybrat si jen město asi nemůžu. Myslím, že to by totiž rádi udělali všichni.
... A tohle byl poslední den mé kariéry roznašeče letáků. Věřím, že agentura neskoná smutkem po mé pracovní výkonnosti a nechuti k vyhazování reklam do kontejneru, ale určitě jim budu obrovsky chybět :-D !

Pizzeria Evolution
Takže lavoruju (pracuju) už jen jako PizzaTomBoy. V pizzerii jsou spokojeni jak oni se mnou, tak já s nimi (a s prací). Tohle mě dost baví, fyzicky i psychicky je to největší klidex a rodinná atmosféra + sem tam sledování fotbalu + jím, co chci = spokojenost!

PS: Dnes (17.3.) jsem mluvil s šéfem z volantinaggia a nechce mi zaplatit. Ale nemám vůbec strach, že to od něho nedostanu. Věřím si. A navíc, víte, co se stane, když mi ty peníze nakonec stejně nedá?????
Vůbec nic! :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vakys Vakys | 19. března 2009 v 12:11 | Reagovat

Hustěkrutěnechutně! Toho šéfa z volantinaggia bys měl vydírat jako to dělal Kevin Spacey v American Beauty! ?-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.