20.2.2009 Don´t worry, be Lecis Party

6. března 2009 v 17:05 | Dio |  Cagliari
Na večer jsem byl pozvaný k Enzovi na festu. Po práci jsem skočil na chvilku k Giannimu, páč mu pracuju skoro pod oknem a pak tedy další satanská party by Enzo. Lidé tam mi hned při vstupu udělali strašný rohlík na tváři. Vzpomeňte si na obludně vymaškařené Dia a Vakyse a vynásobte to dvaceti. Tohle byl monster park! Až večer na festě jsem se dozvěděl, že jde o večírek ala 70. léta, Enzo mi to nějak opomenul říct. Po chvilce prodírání se kouřovou junglí jsem uviděl i jeho.

Nevěděl jsem, jestli se mám smát, brečet nebo raději utíkat. Enzo byl převlečen za ženskou a vypadal nejhůř, jak to snad jen jde. Tedy rozhodnul jsem se pro úprk, boj by byl v tuto chvíli předem ztracený. Šel jsem domů. Převléct se, abych přilil trochu oleje do ohně. Dnes jsem nezvykle chtěl zapadnout. Když jsem se vrátil, mnoho lidí, především ženy teda, obdivovalo má prsa. A holky mi na ně dokonce pořád sahaly a mačkaly a, když jsem jim to logicky chtěl vrátit, divně se ohrazovaly. Během večera jsem nejednou slyšel, že ženy v Itálii mohou říct (pravděpodobně i udělat), co chtějí, ale muži ne. Jenže to ještě nepoznaly mě a Vakyho. Tak jsem jim tradičně dával o 10-15 let více, což se jim doopravdy nelíbilo, a že jsou "chlapi šikovní" atd. Tomu už se aspoň smály. Enzo taky pokaždé, když jsme měli společnou chvilku, rozhlašoval, jak jsem mu dnes užral nervy a uřízl ostudu v přístavu s pravicovým (Berlusconiho) tričkem. Byl fakt rozohněný. Zajímalo by mě, co by se stalo, kdybych si ho vzal i na tu jeho festu, jak jsem avizoval. Měl jsem ale strach, přiznávám. Vydržel jsem asi celé dvě hodiny a pak se vytratil jako hrnec nad párou domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vakys Vakys | 7. března 2009 v 19:09 | Reagovat

Kámo, hustěkrutěnechutně! :-D Enzo je fakt nejhorší! Eště jaxi navlíknul ten blikací kříž na krk, tak to je fakt mazec! Vyřiď mu, že smekám nebo tak něco! :-D

2 Dio Dio | 7. března 2009 v 23:43 | Reagovat

Však víme :-) komplimenty mu vyřídím.

Nedávno poctil i on mě. Pozval nás na oběd, já se ptal, co mám přinést a on že jen "MOU ODPOURNOU PŘÍTOMNOST"

3 Zapařený vlk taťka Zapařený vlk taťka | 10. března 2009 v 18:28 | Reagovat

Mám divnej pocit že ti taloši nic nedělají a jenom paří. Asi se přiletím kouknout :-D . Kecám!

4 Shelby Shelby | 11. března 2009 v 20:47 | Reagovat

Rana!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.