28.11.2008 Wrestling a Disko

2. prosince 2008 v 20:18 | Vakys |  Cagliari
Samozřejmě bych mohl pokračovat v trendu nastaveném minulým článkem a spravit vám tedy náladu tím, že se tu máme hůře než vy. Třeba bych mohl rozpitvat, jak mi spadl telefon při lezení, 8 metrů letěl střemhlav (ačkoli nemá hlavu) a nakonec dopadl na skálu, měkoučkou jako prádlo vyprané v Azuritu. Nicméně tak neučiním a raději vám vylíčím něco mnohem příjemnějšího a snad i zábavnějšího.

Fight na gymnastice
Minulý večer byl ve znamení studia wrestlingových triků a tak se nám sotva podařilo dospat ráno, neboť jsme se těšili, jak si během dopolední hodiny gymnastiky vyzkoušíme všechny efektní způsoby eliminace. Štěstí opět přálo opařeným a my sebou neváhali mlátit o žíněnku, doslova každou volnou chvilku. Secvičili jsme i pár dokopávaček na zemi a pro nezasvěcené už to pomalu začínalo vypadat věrohodně. Vyučující nám dovolila zůstat i na druhou skupinu dnešní výuky a tak jsme v rohu odpočívali při strečinku. Tělocvična se rychle naplnila zbývající částí našich spolužáků a my už začali tušit, že naše chvíle se blíží. Tahle skupina neměla ani ponětí o tom, že jsme před chvílí pečlivě nadřeli wrestlingovou MINIshow a tak, když si "prof-ka" odskočila, vtrhli jsme doprostřed prostné a rozjeli to na plné obrátky. Tom do mě kopal jako Chuck Norris do Triveta, kterému se ráno nechce z postele a já jsem sebou, pod touto taktovkou smrtích nártů, neohroženě třískal o zem. Značná část spolužáků se dobře bavila, ale byli tu i tací, kteří vůbec netušili která bije a přes vykulené oči a spadlou čelist, by jste marně hledali úsměv v jejich tvářích. Když bylo po všem, zahrál jsem že se chci postavit a odejít, ale na oko se mi to nepodařilo a musel jsem se odplazit po čtyřech. Aby však někdo nebezpečně neuvěřil, že mi bylo ublíženo, chytil jsem Toma, převalil si jej přes rameno a odkopl ho do jámy s molitany.

Strojení na disko

Večer jsme zasvětili úplně jinému druhu zábavy a sice nás po delší době opět zlákala pozvánka na diskotéku. Olimpo bylo naposledy poctěno naší návštěvou v "inkognito" maskách a tak nadešel čas se trochu ukázat. Já jsme zvolil svůj obvyklý EMO look jen s mírným tuningem vlasového stylingu, naproti tomu Tom se do toho opřel HIP-HOPerským oblekem ala 50Cent, Jay-Z a vůbec všichni tihle hustí černí negři. Omezené zdroje mu bohužel nedovolily opatřit skutečný řetěz ve stylu bling-bling doplňků a tak jsme se usnesli, že nejlepší bude využít lezecké harampádí a s trochou invence jej jaksi posunout na další level. Elegantnost výsledku dokumentují přiložené fotografie.

Račte vstoupit
Ještě před klubem na nás začali dorážet známí i méně známí a Tomův řetěz byl spolu se zbytkem outfitu magnet nejen na zvědavé pohledy. Nedlouho poté, co jsme se jali čekat frontu u vstupních dveří, všiml si nás (asi) majitel klubu a ihned nás protlačil dovnitř bez jediného zaváhání. Zřejmě si dobře pamatuje, že jméno i interiér jeho klubu vidí prostřednictvím Erasmus traileru stovky Číňanů za den!

Dnes večer zábava opět nedostala šanci oddechnout si a nejen taneční parket se prohýbal, kdykoliv jsme roztočili naše hvězdná kola! Samozřejmě jsme také prohloubili vřelé vztahy s anděly Giannim a Stefanem no a v neposlední řadě bylo vážně super konečně pokecat taky s někým ze školy. Konkrétně s naším spolužákem Danielem, který nás vzápětí seznámil se svými kámoškami z koleje. Dostali jsme tak neocenitelnou příležitost si opět pořádně procvičit Italštinu a nebojím se říct, že jsme jí chytili za pačesy. Občas se šikla i nějaká ta silnější slovíčka, která nás nedávno naučil Gianni. Uvítání tak začalo již klasickým "buona sega"= příjemnou honitbu (v Italštině to zní podobně jako buona sera= dobrý večer) a nezastavili jsme se ani u "ti chiavo dopo". Jednou si náš rozhovor troufl přerušit snědý prodavač růží, načež jsem jej odmítl jokem, který poctiví čtenáři už dobře znají. Italsky jsem mu vysvětlil, že této řeči nerozumím a stejně tak nepochodil ani s angličtinou.

Miss EMO
Jen jsme se vylezli zchladit na ulici, hned se rozjel další zajímavý "kolotoč". Přistoupil ke mně malinký Sard (typický obyvatel Sardinie, charakteristický malým vzrůstem) a začal se mě s odporem ptát, jestli jsem gay. Po diskotéce v Capo Horn, už jsem na takové věci zvyklý a tak jsem mu znuděně odvětil, že nejsem gay, nýbrž emař. Viditelně si oddechl, ale valit do mě nepřestal. Tlačil mi, že vypadám strašně a že takový zevnějšek se holkám vůbec nelíbí. To zaslechl náš společný kamarád Antonio a rozhodl se zorganizovat malou soutěž. Sard mě mezitím milosrdně připravil na prohru s tím, že on je na domácí půdě, takže ho vítězství nemine. Antonio přitáhl přitažlivou náhodně kolemjdoucí slečnu a než jí stačil vysvětlit pravidla soutěže, chytla mě za rameno, přitáhla i Toma a začala se s námi fotit. Můj malý sok stál sám opodál a byl tak trochu přimražen. Antonio mu netaktně připomněl kdo vyhrál a my z toho zase měli srandu. Sard se však s prohrou nedokázal smířit a zatáhl mě za svými dvěmi odpornými kámoškami, které mě nečekaně odstřelily a daly přednost jemu. Teď jsem mu opravdu neměl co závidět a tak obdržel gratulaci k vítězství 2:1. Antonio to ale mrňousovi nechtěl dát zadarmo a tak dovedl jejich společnou kámošku, která si s omluvou pro místního borce "zvolila" mě. Teď už jsem ale soutěž raději ukončil a zdekoval se, než se někdo odhodlá k dalšímu kolu.

Kulturní odlišnosti

Daniele vyzval Toma, ať tipne kolik že je těm jeho kámoškám z koleje. Obě se hned naklonily a napjatě očekávaly co z něho vypadne. Tom se dlouze rozmýšlel až nakonec řekl: "28"! V tu ránu jakoby je obě polil kýblem ledové vody. Jak se otřepaly, začaly do Toma bušit za doprovodu jakýchsi nadávek. Aby se ujistily, že jen on je blbec, zeptaly se i mě. No a nebyl bych to já, kdybych tak skvělý ftip pokazil. Krátce jsem si je obě prohlédl a vysolil jsem 35. Naštěstí se umím jakž takž krýt, i když sem jenom semi-contacťák. Aby se holky nemusely jít rovnou zabít, opravil jsem svůj tip a se vší upřímností odhadl 15-16 let. Tady si nepřipustily, že bych mohl žertovat a viditelně jim to zalichotilo. Jak neprozíravé. Nakonec jsme i my prozradili svůj skutečný věk 23 let a dívtky namítly, že my jsme tu ti staří. To Tom nevydržel a rozhodl se je obohatit o jedno moudro, které bezesporu patří do všeobecného vzdělání. A sice, že stárnou pouze ženy. Muži se s věkem nemění a nebo se stávají ještě krásnějšími.

No alcol

Další věc, která nás ozvláštnila, byla skutečnost, že nepijeme alkohol. Nečekaně se nás všichni zaraženě ptali, proč a na to jsme přesně čekali. Já jsem poodhalil své soukromí a přiznal se, že mi to zakázal můj doktor. Tom na tom je snad ještě hůř, protože mu to zakázala jeho mamka. Ani jeden z nás zákaz neporušuje, protože Tom má rád maminku a já se bojím, že bych mohl zemřít. Samozřejmě to naše okolí pobavilo, ale nevypadalo to, že by nám nějak moc věřili a proto, když se mě kámoška našeho spolužáka Daniela o něco později zeptala znovu, a teď prý "beze srandy", dal jsem jí další sadu. Vyposlechla si, že s Tomem za žádných okolností nesmíme pít, neboť kdykoliv jsme tak učinili, skončilo to doslova katastrofálně pro nás i naše okolí. Kluci mrtví, holky mrtvé, zkrátka všechno špatně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kukuraj kukuraj | 3. prosince 2008 v 19:05 | Reagovat

ted sem se smíchy málem fakt jako že posral.... super :-)

2 Shelby Shelby | E-mail | 3. prosince 2008 v 21:19 | Reagovat

Mi trefí, taky řetaz jsem dycky sháněla jako metalista s nádechem punkera, můj sen........

3 Dio Dio | 3. prosince 2008 v 21:42 | Reagovat

Shelmy, jenže ...

4 Klára Klára | 3. prosince 2008 v 23:29 | Reagovat

Moc vám to sluší, kluci. Italové (teda vlastně Italky) t vás musí být paf!

5 Janča Janča | E-mail | 4. prosince 2008 v 10:28 | Reagovat

Super,Super,SUPER!=)

6 Shelby Shelby | 5. prosince 2008 v 10:05 | Reagovat

Dio: Co jenže, jak jenže?! Já rozumim jenom pexesu, s jenže na mě nemůžeš.. Ale ten řetaz.. Dneska se mi o něm zdálo..

7 taťka taťka | E-mail | 10. prosince 2008 v 11:20 | Reagovat

Shelmy: Ok v pořádku my tě chápeme. Hlavně si to neškrab...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.