3.9.2008 První den v naší cimře

16. října 2008 v 9:45 | Vakys |  Siena
Vstali jsme, nažrili se v kuchyňce kreker s džemem a vydali se na cestu do školy. Než přejdeme historické jádro a pár bloků dělících nás od školy, trvá to asi 35 minut. Nehodláme však utrácet za žádné prostředky HD ani nic jiného. Budeme prostě chodit pěšky, dokud si neprošoupeme sandály, nebo dokud nebude 26.9.

Ve škole se nestalo nic zvláštního. Odpoledne jsme si pak uvařili první vlastní skutečné jídlo.

Ve tři hodiny už jsme měli od školy zdarma zařízenou prohlídku Sieny. Ačkoli to bylo dobrovolné, odvážili jsme se nabídku využít. Začalo to nevinně, jen průvodce byla stará paní v legračním outfitu. Abych si prohlídku ozvláštnil, sepjal jsem ruce asi jako při modlení a rozhodnul se vytrvat do skončení prohlídky. Když jsme po několikáté měnili stanoviště, průvodkyně mi anglicky řekla, že vypadám jako opravdový hlupák, ale že si myslí, že jsem chytrý. Obě části jejího sdělení mne nesmírně pobavily a upřímně jsem jí prozradil, že předstírám hloupého. Svoje předsevzetí jsem samozřejmě dodržel a svoje ruce nerozpojil, neboť Chuck Norris říká, že správný chlap jde za svým cílem.

Mimo jiné Tom napsal spolužačce Kerdě z Estonska, jestli by si ho vzala, a ona odepsala:"Si, si". Myslím, že tu ještě užijeme nějakou srandu.

Taky jsme dnes na internetu založili náš blogísek a přepsali do něj vše, co jsme zatím měli. Doufám, že si toho vážíte, protože to přece neděláme pro sebe!

Poslední večer jsme strávili učením a děláním domácích úkolů, což je nudné, ale nutné. Náš noční život tedy sestává pouze z těchto činnosti a ještě z poslouchání moderní hudby (např. 30 seconds to Mars, U2, UB40…).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 artuš artuš | E-mail | 12. listopadu 2008 v 22:25 | Reagovat

stará paní v legračním outfitu, tvoje bába

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.