26.-27.9.2008 Sieně budeme chybět

16. října 2008 v 21:59 | Vakys |  Cestování a Lezení
Název příspěvku je převzat z tomovy zprávy pro mamku, které tímto děkuji za splození tak výjimečného outdoorového omezence.

Asi v 19 hodin jsme se rozloučili s naším bytným Domenicem, nanosili věci do auta a vyrazili do Livorna, odkud nám druhý den v 8 ráno odplouval trajekt. Přespali jsme v přístavu na parkovišti vedle auta a stejným způsobem se nám podařilo využít i 8 hodin na palubě trajektu. Jen jsme se uložili na epesním koberečku přepravní společnosti Moby. Asi ve 4 hodiny odpoledne jsme dopluli do Olbie, kde si Tom koupil masku a zátěžák, načež jsme přejeli do Golfo Aranci a pokusili se zapotápět. Přes skalnaté pobřeží byl ale ve vodě zvířený písek, takže z toho skoro nic nebylo.

Alespoň že poblíž byla bývalá sportovní hala, jejíž průzkum jsme si náležitě užili. Po západu slunce jsme sjeli do Dorgali, abychom jím zrána projeli do Cala Gonone, kde by mělo být i lezení i potápění. Snad nás zítřek nezklame.Ještě musím dodat, že jsme si v marketu výhodně koupil slevěný sýr. Později se ukázalo, že je citrónový. Ale co už? Chápete, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.