12.10.2008 Masua seconda volta

16. října 2008 v 22:04 | Vakys |  Cestování a Lezení
Ráno jsme se probudili v laskavém závětří místního opuštěného stavení a vyrazili zpět na skály. Snídaně byla objemově tak zanedbatelná, že nás ani nezdržela a navíc jsme na skále byli jako pírko. Ne však ledajaké, nýbrž pírko na potírání pečeně omastkem. Tak jsme vypadali díky žhnoucímu slunci, které náruživě rozpalovalo celou skalní stěnu. Dali jsme si do těla a po fiktivním obědě, který se tedy v reálném světě vůbec neodehrál, jsme zamířili na dno moře.


Dnešní freediverská destinace byla skutečně neskutečnou peckou, která strčila včerejší, už tak vydařený, ponor do kapsy! Na břehu Tom hodil řeč s místními spearfishery (podvodní rybáři s harpunou) zatímco já jsem obdivně pohlížel na jejich dlouhatánské zbraně, nepochybně kompenzující závažné mindráky.

Zbytek odpoledne jsme zasvětili hrátkám na pláži, kde došlo i na zaznamenání nějakého materiálu pro další video. Vzhledem k tomu, že jsme naposledy jedli ráno a navíc vážně úsporně, jali jsme se hledat potraviny. V neděli se tu ale vážně nedělá a i velký supermarket Conad byl zavřený. Nakonec se nám podařilo doptat na otevřený Leclerc vedle kterého byla právě pouť. Nikdo nemusel nikoho přemlouvat a my už si to štrádovali mezi kolotoči.

Domů to nebylo daleko a tak jsme to dnes poslali rovnou do našich negerských pelechů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.