10.9.2008 Strasti všedního dne

16. října 2008 v 9:48 | Vakys |  Siena
Nebojte se drazí čtenáři, i já jsem si všimnul, že "chybí" záznamy o dvou dnech. Rozhodli jsme se totiž, že, pokud se za celý den nestane nic zapsání hodného, nebudeme nikoho nudit strohým výčtem činností a jednoduše den vynecháme. Proto se nemusíte bát, o nic jste nepřišli.

Dnešek však již stojí za zapsání. Kromě nudného dopoledne a odpoledne ve škole, vyplněného studiem a nepřínosnou společenskou interakcí, se večer začaly dít opravdové punky. Po příchodu na privát jsme totiž postupně zjistili, že nejde proud. S houstnoucí tmou nám brzy došlo, že náš apartmán je jediný, kde se musí chodit s čelovkama (ještě, že jsme outdooroví specialisté=omezenci). Zkontrolovali jsme jističe, ale bezúspěšně. S největší pravděpodobností zapomněl majitel zaplatit elektřinu a odstřihli nás. Nemůžeme na něj ale najít číslo a tak mu napíšeme až zítra, poté, co si opíšeme telefon z inzerátu ve městě. Každopádně nucená večeře při svíčce je velmi romantická, i když v našem složení je to trochu v Tomboyově duchu.

Poděkování
No a protože je tu tma a máme slabou chvilku, chceme poděkovat všem, kteří čtou náš blog, nebo nás dokonce podporují a stimulují. Takže pište komentáře, co to dá, protože je to fakt super pocit, vědět, že vás to zajímá a navíc i baví. Hned se nám to líp vymýšlí, píše, přepisuje, i zveřejňuje. Díky všem! Světovej mír a svobodu kuřatům z KFC!
Dodatek: ráno z elektriky normálně vyskakovali čerti (fungovala).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.